O nás

Marek Lejsek

Již od roku 2000 se pohybuji v prostředí biatlonového světa. Nejprve jsem se sám biatlonu aktivně věnoval, poté jsem působil jako servisman a nakonec jako trenér. Trenérskou kariéru jsem odstartoval jako trenér mládeže na jabloneckém sportovním gymnáziu Dr. Randy. Následně jsem byl v roce 2009 osloven českou biatlonovou reprezentací, ve které jsem působil  nepřetržitě až do roku 2018 u týmu mužů. V týmu jsem zastával funkce odpovědného trenéra mužské reprezentace A i B týmu. 

Byl jsem účasten řady skvělých a významných výsledků českého biatlonu, např.  na Olympijských hrách v Soči 2014, na Mistrovství světa v Kontiolahti 2015 a řady dalších. Hlavně díky těmto vynikajícím výsledkům, patří nyní biatlon v České republice k jednomu z nejoblíbenějších sportů.

A právě proto je zde nyní společnost BIA camp s.r.o., která má za cíl zpřístupnit a ukázat záludnosti biatlonu široké veřejnosti na vlastní kůži.

,,Zasvětím Vás do tajů střelby vleže i vstoje. Naučím Vás základní pravidla biatlonu."

,,Ke střelbě přidáme i fyzickou aktivitu (běh na lyžích, běh, kolo, koloběžka) a teprve pak zažijete ten pravý biatlon." 

,,Kurzy a lekce budou probíhat na biatlonových stadiónech, kde závodí a trénují světoví závodníci."

© 2018 všechna práva vyhrazena

vytvořil Marek Lejsek